Müsteri Hizmetleri
0262 643 9006-07-08

ŞİRKET PROFİLİ


THG Ticaret Teoman Hayrettin Gürlü İnşaat Firması
1938 yılında Hayrettin GÜRLÜ tarafından İnşaat Malzemeleri ürünleri ticareti yaparak sektöre giriş yapmıştır. Dik duruşu, ilkeleri ve kararlı yapısıyla kendini kanıtlayan ve sektörde kendine yer edinen THG Ticaret, Kurucusu Hayrettin Gürlü’nün vefatı sonrası,1988 yılında bayrağı  oğlu ,Erol GÜRLÜ devralmıştır. Sektöre yeni bakış açıları ve hızlı çözümler sunarak Türkiye'deki tüm bölgelere hizmet vermeye başlamıştır.

Aslan Çimento, Ytong, Knauf, Deckon, Yurt bay Tuğla, Nuh Çimento, Fixkim, Diyo Boya, Filli Boya, İzocam, Gürbüz Tuğla, gibi sektörün önde gelen markalarının distribütörlüğünü başarı ile yürüten firmamız her yıl Türkiye genelinde satış derecelerinde en baş sıralarda yer almaktadır. THG Ticaret ürün gamını uygun fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterileriyle paylaşmayı amaç edinmiştir. Ayrıca firmamız, gelişimi ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına sektörel gelişmeleri yakından takip edip sektörüne yatırım yapmaktadır. 2002 yılında Erol GÜRLÜ’nün vefatı sonrası bayrağı ailenin en genç ve dinamik evladı Teoman Hayrettin GÜRLÜ devralmıştır. Deneyimli ve uzman kadrosu ile müşteri memnuniyeti ve güvenini daima en iyi fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla gerçekleştirmeye çalışmaktadır.

 

Vizyonumuz

Maddi ve manevi varlıklarımızı sağlıklı bir şekilde büyüterek devam ettirmek.

Pazarda ihtiyaç duyulan yeni ürünleri ve gelişen teknolojiyi takip ederek kendimizi ve müşterilerimize verdiğimiz hizmeti geliştirmek.

Firmamızı sektörün de her zaman örnek bir kuruluş olarak tutabilmek.

 

Misyonumuz

Yetenek ve kapasitemiz ile müşterilerimizin ürün ve hizmet beklentilerini gerekli özeni ve gerekli önemi göstererek karşılamak.

Müşterilerimiz ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

İlişkide bulunduğumuz kurum ve kişiler ile uyum içerisinde çalışmak.

Bölgemizin gelişimine katkıda bulunmaktır.

 

 

Copyright © 2013 THG Ticaret Teoman Hayrettin Gürlü
Tüm Hakları Saklıdır.